Górski Ośrodek Jeździecki Pietrzyk Bogdan

Jazda konna


W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję:

- obozów, które organizujemy nieprzerwanie od 1999 cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nasz ośrodek był z tego powodu kilka razy odznaczony SREBRNĄ ODZNAKĄ "ZASŁUŻONY W PRACY PTTK WŚRÓD MŁODZIEŻY". Obozy są dla Ciebie świetną okazją do doskonalenia swoich umiejętności jeździeckich, a także stawiania pierwszych kroków w tej dziedzinie, zawarcia nowych znajomości z ludźmi o takich samych zainteresowania. Mamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską oraz spokojne konie, przygotowane do pracy zarówno z początkującymi jeźdźcami, jak i osobami znającymi już tę sztukę.

- rajdów konnych, jest to atrakcyjna forma zwiedzania rejonów Podhala i kontaktu z przyrodą. Podziwianie panoramy Tatr czy Gorców z wysokości końskiego grzbietu, bez konieczności patrzenia (jak w przypadku turystyki pieszej) pod nogi dostarcza naprawdę wiele przyjemności. Potwierdzić mogą to miłośnicy konnej włóczęgi. Żeby rajd dostarczył nam wspaniałych wrażeń z przemierzania górskich szlaków w siodle trzeba pamiętać, że uczestnicy muszą posiadać duże umiejętności jeździeckie i dobrą kondycje.
Organizujemy rajdy dwudniowe i kilkudniowe.

- klub jeździecki, zajęcia odbywają się przez cały rok w godzinach popołudniowych. Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach pod okiem instruktora. W grupie dla młodzieży stawiamy na dobrą zabawę i naukę, natomiast w grupie dorosłej na naukę i dobrą zabawę ;)

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:

www.kwaterybukowina.pl